grafika reklamująca studia podyplomowe

Nowa oferta studiów podyplomowych

Na rok akademicki 2020/2021 zaplanowaliśmy bardzo ciekawą ofertę. Kandydatom proponujemy wiele nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy. W tegorocznej ofercie znajdują się studia z nauk społecznych i technicznych, które realizowane będą w dwóch lokalizacjach, w Polkowicach i w Lubinie.

W głównej siedzibie UJW w Polkowicach odbywać się będą wszystkie studia podyplomowe z zakresu nauk pedagogicznych. Oprócz sztandarowego Przygotowania pedagogicznego czy cieszącego się od dwóch lat zainteresowaniem Doradztwa zawodowego i personalnego oraz Terapii pedagogicznej, w ofercie pojawiły się niezwykle atrakcyjne propozycje:

Nie zapominamy też o naukach technicznych. Ponieważ mechatronika to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi procesu naukowego a zawód mechatronika znajduje się w pierwszej 10-tce „Prognozy zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego (…) opracowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej„, przygotowaliśmy ciekawe studia z tego zakresu:

W Lubinie w nowym roku akademickim stawiamy na wyjątkowo atrakcyjne studia podyplomowe, w tym m.in.:

Pamiętamy także o kadrach największego pracodawcy w naszym regionie, KGHM PM S.A., oraz o osobach, które chciałyby swoją przyszłość związać z przemysłem, nie tylko górniczym. Zapraszamy na:

Serdecznie zapraszamy. Pełna oferta studiów podyplomowych znajduje się TUTAJ.

Informacji udziela p. Ewelina Szumska, tel. 767465337, podyplomowe@ujw.pl.